Płotki reklamowe jeden z najskuteczniejszych sposobów reklamowania firmy.
SPRAWDŹ NASZ ASORTYMENT.

płotek reklamowy Standard z dowolnym nadrukiem firmy Reakcja flagi reklamowe- Rzeszów

Płotek reklamowy STANDARD jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie wystawiennicze, dające możliwość dowolnej kombinacji rozstawienia. System opiera się na podstawowym zestawie nazwanym bazą, do której w dowolnej konfiguracji dodawać można dowolną ilość tzw. dostawek. Połączone ze sobą komponenty ustawić można pod dowolnym kątem i na dowolnym gruncie.


Płotek reklamowy CLASS Reakcja leżaki reklamowe  - Rzeszów

Płotek reklamowy CLASS jest to najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Wysokiej klasy aluminium anodowane cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością (do 5 w skali Beauforta; 29-38 km/h), stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka.


Płotek reklamowy Premium-CLASS Reakcja leżaki reklamowe  - Rzeszów

Płotek reklamowy PREMIUM CLASS jest to najbardziej uznane rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Najwyższej klasy aluminium cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością, stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany płyt z obu stron płotka.


Płotek reklamowy BOARD Reakcja leżaki reklamowe  - Rzeszów

Ciekawą, a zarazem wyjątkową propozycją z naszej oferty niewątpliwie jest płotek reklamowy BOARD. Jest to (jak sama nazwa wskazuje) tablica na której zaprezentować można swoją reklamę. Do wyboru mają Państwo 4 formaty. Planszą reklamową jest płyta PCV. Dzięki prostopadłej do podłoża ekspozycji, prezentowane treści reklamowe są niezwykle czytelne.


sandwich reklamowy Reakcja leżaki reklamowe  - Rzeszów

Unikatowy, DWUSTRONNY przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt "kanapki" nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych. Lekkość konstrukcji i najwyższa jakość wydruku czynią ten produkt jedną z najbardziej praktycznych form reklamy podczas event-ów i prezentacji targowych.